Buďte s námi v kontaktu

Informace o doručení

Kdy začínáme zasílat rostliny?
Rostliny zakoupené v našem internetovém obchodu začínáme zasílat 7. dubna. U každého produktu naleznete datum jeho dostupnosti. V případě, že budou v objednávce rostliny s různými daty dostupnosti, budeme objednávku expedovat po jejím úplném vykrytí.

Jak Vám rostliny doručíme?
Rostliny zasíláme prostřednictvím České pošty a.s. jako Balík do ruky.

Jak rostliny balíme?
Každá rostlina je označena jmenovkou a zabalena samostatně do ochraného boxu, který ji chrání před poškozením při přepravě.

Jakým způsobem dostanu informace o zásilce?
O stavu Vaší zásilky Vás budeme informovat prostřednictvím emailu. 

Doručení objednávky
Zásilka bude doručena na adresu uvedenou v objednávce. Při převzetí objednávky zkotrolujte stav obalu zásilky. 

Vybalení zásilky
Po otevření zásilky vybalte jednotlivé rostliny z jejich obalu, umístěte je na světlé místo  proveďte mírnou zálivku. Jelikož jsou rostliny přepravovány delší dobu ve tmě, vyvarujte se jejich okamžitému umístění na přímé slunce, jehož vlivem by mohlo dojít k poškození rostlin. 

Výsadba rostlin
Balkonové a záhonové rostliny jsou, zejména v jarním období, velmi citlivé k nízkým teplotám, proto se vyvarujte jejich časnému umístění do venkovních prostor. Nejvhodnější termín pro výsadbu těchto rostlin ven je 15. květen. Dřívější výsadbu nedoporučujeme.

Jak postupovat při poškození zásilky?
Pokud se Vám bude zdát obal zásilky poškozený, zásilku otevřete přímo před dopravcem. V případě poškození zásilky s přepravcem sepište reklamační protokol. 
O této skutečnosti nás okamžitě informujte emailem, telefonicky nebo prostřednictvím reklamačního formuláře na našem webu a připojte fotografii stavu zásilky (obalu i obsahu).  

Zahradnictví Eden na mapě

Zahradnictví Eden

Adresa:
Souňov 58
286 01 Čáslav

Kontaktní informace:
737 949 644
info@zahradnictvi-eden.cz

Otevírací doba

Pondělí 9:00–18:00
Úterý 9:00–18:00
Středa 9:00–18:00
Čtvrtek 9:00–18:00
Pátek 9:00–18:00
Sobota 9:00–16:00
Neděle 9:00–16:00