Buďte s námi v kontaktu

O nás

Zahradnictví bylo založeno v roce 1994 v malé obci Souňov, která se nachází nedaleko historicky významných měst Čáslav a Kutná Hora. Zpočátku byla produkce soustředěna zejména na pěstování zeleniny s omezeným sortimentem letniček.  Od roku 1998 se je produkce soustředěna především na pěstování balkónových rostlin, pelargonií, letniček, dvouletek a trvalek a v podzimních měsících sortiment řezaných a hrnkových chryzantém. Tyto rostliny naše zahradnictví až do nedávna distribuovalo na lokální trhy v Čáslavi, Kutné hoře a Kolíně. Pravidelně jsme se také účastnili velkých zahradnických výstav, jako jsou Flora Olomouc, Dům a zahrada Louny, Zahrada Čech Litoměřice a Narcis v Lysé nad Labem, kde jsme získali v roce 2003 1. místo v soutěži "NEJROZKVETLEJŠÍ TRUHLÍK". 

Od roku 2012 provozujeme zásilkové zahradnictví a e-shop, a díky tomu můžeme naše sortiment rostlin nabídnout široké veřejnosti. Díky spolupráci s předními evropskými šlechtiteli rostlin zařazujeme každý rok na naší nabídky řadu novinek.  Největším problémem zasílání všech rostlin je riziko jejich poškození během přepravy, ať už nechanicky v důsledku manipulace přepravců, a nebo poškození vlivem nepříznivých teplot. Tyto nebezpečí se nám s velkou účinností podařilo eliminovat díky námi navrženému ochrannému obalu.     

Od roku 2015 jsme rozšířili služby zahradnictví o návrhy a realizaci zahrad a jejich následnou údržbu. Díky tomu Vám můžeme nabídnout kompletní služby pro Vaši zahradu.

Proč nakupovat u nás?

  • Jsme rodinná firma s více než dvacetiletou historií.
  • Nabízíme kvalitní rostliny z vlastní produkce.
  • Poradíme Vám, které květiny se do Vašich podmínek hodí.
  • Nesnažíme se prodat „za každou cenu“, jde nám především o Vaši spokojenost.
  • Dostanete pouze to, co si objednáte. Nezasíláme náhradní rostliny, pokud si to zákazník nevyžádá.
  • Rostliny pěstované v našich klimatických podmínkách jsou po výsadbě odolnější a životaschopnější.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Zahradnictví Eden na mapě

Zahradnictví Eden

Adresa:
Souňov 58
286 01 Čáslav

Kontaktní informace:
737 949 644
info@zahradnictvi-eden.cz

Otevírací doba

Pondělí 9:00–18:00
Úterý 9:00–18:00
Středa 9:00–18:00
Čtvrtek 9:00–18:00
Pátek 9:00–18:00
Sobota 9:00–16:00
Neděle 9:00–16:00