Buďte s námi v kontaktu

Záhradní architektura

Pomáháme Vám vytvořit prostor, ve kterém si budete moci užívat volný čas dle Vašich představ a který bude naplňovat Vaše očekávání. Ať už se jedná o projekt okrasného záhonu, rodinné zahrady nebo veřejného prostoru, vždy ho přizpůsobíme Vašim představám a přáním. Ty nám sdělíte při první schůzce, kterou uskutečníme nejlépe na pozemku. Pokud si myslíte, že žádnou představu nemáte, rádi Vás přesvědčíme o tom, že se mýlíte. Důraz klademe také na sounáležitost navrhovaného prostoru s okolní architekturou a krajinou. Návrh Vašeho prostoru budeme vytvářet s Vámi, budeme ho společně pečlivě konzultovat a díky tomu docílíme co nejlepšího možného výsledku pro obě strany. 

Projekce

Projekt vypracováváme ve třech fázích:

 1. fáze – Tato fáze zahrnuje dvě schůzky, při kterých Vám bude nejdříve představeno konceptuální řešení, nad kterým se budeme             společně zamýšlet, a po společné konzultaci bude vypracována finální studie. Studie obsahuje půdorysné zobrazení návrhu a             prostorové zobrazení za pomoci skic nebo digitálních vizualizací. V této fázi Vám sdělíme odhadovanou cenu realizace             projektu.
 2. fáze – Zahrnuje detailní situační výkres, osazovací plány a vytyčovací plány. Tyto výkresy konkretizují rozmístění prvků v zahradě                      a skladbu rostlin, které budou použity k výsadbě. Tato fáze Vám postačí, pokud budeme realizaci koordinovat my.
 3. fáze - Prováděcí dokumentace obsahuje technické detaily a specifikaci technologií, které budou použity pro realizaci prostoru                          a které jsou pro úspěch projektu klíčové.

Dále Vám můžeme nabídnout realizaci projektu nebo přípravu výběrového řízení pro výběr firmy. Velice rádi také zajistíme následnou údržbu zahrady, nebo Vám sestavíme plán následné údržby pro jinou firmou popřípadě soukromého zahradníka. 

Peníze jsou pro každého až na prvním místě, ale stejně jako je individuální každý prostor, který spoluvytváříme, je individuální i cena za zpracování projektu, která se odvíjí od velikosti zahrady, náročnosti terénu a fáze, do jaké je zpracován. Orientační cenu Vám rádi na vyžádání sdělíme. Máte-li jakékoliv dotazy nebo nejasnosti, nebojte se nás kontaktovat. Velice rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy, neboť jediná hloupá otázka je pro nás ta nevyřčená. 

Realizace zahrad

Máte-li již projekt zahrady vypracovaný a hledáte firmu, která by jej zrealizovala, i s tímto se na nás můžete obrátit. Zdarma Vám vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Pokud budete chtít, rádi váš projekt zkonzultujeme a popřípadě poupravíme. Zajistíme zemní práce, dodávku materiálu, zhotovení drobných staveb i dodávku a výsadbu rostlin. Při realizaci zahrady nebo jiných ploch zeleně dbáme na správnost technologických postupů a kvalitu dodaného materiálu.

Co vše nabízíme?

 • Drobné zahradní stavby
 • Studie rodinné zahrady
 • Realizace rodinných zahrad
 • Revitalizace stávající zeleně
 • Realizace veřejných prostor
 • Návrh a výsadby okrasných záhonů
 • Výsadby krajinné zeleně
 • Terénní úpravy a modelace
 • Zakládání trávníku výsevem
 • Položení kobercového trávníku

Údržba zeleně

 • Komplexní péče o trávníky
 • Řez ovocných a okrasných dřevin
 • Zazimování zahrady
 • Údržba veřejné zeleně
 • Rizikové kácení stromů

Údržbový kalendář

Chcete vědět co je zapotřebí ve který měsíc udělat, aby byla vaše zahrada ve špičkové kondici? Sestavíme vám údržbový kalendář přímo na míru. Je jen na vás, které činnosti si zvládnete udělat sami nebo je přenecháte nám.
Zahradnictví Eden na mapě

Zahradnictví Eden

Adresa:
Souňov 58
286 01 Čáslav

Kontaktní informace:
737 949 644
info@zahradnictvi-eden.cz

Otevírací doba

Pondělí 9:00–18:00
Úterý 9:00–18:00
Středa 9:00–18:00
Čtvrtek 9:00–18:00
Pátek 9:00–18:00
Sobota 9:00–16:00
Neděle 9:00–16:00